97.5k views
0 votes
You buy 3.19 pounds of peaches, 1.25 pounds of oranges, and 2.44 pounds of apples what is your total bill? peaches cost $0.99 per pound oranges cost $1.09 per pound apples cost $1.19 per pound

2 Answers

3 votes

Answer:

6.88

Explanation:

add them

User Yesudass Moses
by
4.4k points
3 votes

Answer:

$6.88

Explanation:

User MJM
by
5.7k points