Shannon has a booth at the local farmer's market. She sells fresh tomatoes, green beans, and bell peppers at the following prices.
tomatoes $1.65 per pound
green beans $1.39 per pound
bell peppers $0.75 each
She should charge someone who wants 3 pounds of green beans and 2 bell peppers $ ______.