112k views
5 votes
1. Jeff brought ¾ lb. of candy for $1.80. What is the unit price of the candy per pound?

User Ludger
by
5.2k points

1 Answer

1 vote

Answer:

he got some diabetes but the answer is looking it up o-o

Explanation:

User Jeojavi
by
5.6k points