217k views
3 votes
2. Which is a better deal? $ 2.99 per 90 g OR $ 32 per 1 kg (2 pts)

User Sevyls
by
5.0k points

1 Answer

3 votes

Answer:

I think it's 2.99 per 90g

User Elvia
by
5.4k points