187k views
5 votes
Dove lotion is $26.50 for a 24 oz bottle and $25 for a 22 oz bottle which is the better buy by how many ounces

1 Answer

6 votes
$26.50 for a 24 oz by 0.03
User Mohib Arshi
by
8.1k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories