120k views
2 votes
Any help is appreciated! Question in picture.

Any help is appreciated! Question in picture.-example-1
User Shanker
by
5.0k points

2 Answers

5 votes

Answer:

1.65

Explanation:

choose $16.50 / 10 pounds = $1.65

User Lew Bloch
by
5.4k points
2 votes

Answer:

Explanation:

1.65

User Adrian Romanelli
by
4.5k points