Answer:
The answer is $5.
Explanation:
$10 divided by 2 packs = $5
OR
$10 divided by 4 to get the per pack price which is $2.50 each
Then multiply $2.50 times 2 packs = $5
Hope this helps!!
5.8m questions
7.5m answers