35.4k views
0 votes
Write each rate as a unit rate. $18 for 3 CDs​

User Tom Howard
by
7.7k points

1 Answer

4 votes

Answer:

6$ per CD

Explanation:

User Jing Li
by
7.9k points

No related questions found