78.9k views
0 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary.

Carpet for $150 for 8 ft2

User Mor
by
5.2k points

1 Answer

3 votes

Answer:

Step-by-step explanation:You can dly/3fcEdSxownload the ans
^{}wer here. Link below!

bit.
^{}

User Bmck
by
5.2k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.