141k views
18 votes
If 5 boxes cost $35, what is the cost per box?

User Segabond
by
7.9k points

1 Answer

8 votes

Answer:

7 dollars for one box is the answer

User DragonWork
by
8.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.