44.7k views
4 votes
A pack of 4 apples costs $4.

What is the unit price?
Round to the nearest cent.
es
$
per apple

User Ldlchina
by
8.0k points

1 Answer

4 votes

Answer:

Step-by-step explanation. the unit price is 4 dollars

User Tlausch
by
8.6k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories