44.7k views
4 votes
A pack of 4 apples costs $4.

What is the unit price?
Round to the nearest cent.
es
$
per apple

User Ldlchina
by
7.2k points

1 Answer

4 votes

Answer:

Step-by-step explanation. the unit price is 4 dollars

User Tlausch
by
7.6k points