83.3k views
0 votes
6. Which is the best buy for a box of oat cereal? a. 10 ounces for $2.69 b. 12 ounces for $3.18 c. 16 ounces for $4.08 d. 24 ounces for $5.88​

1 Answer

7 votes

Answer:

123910-w137762 cotkw

naodiskd

User Kikkpunk
by
7.1k points