2. Ava has to buy two pounds of cheese and a box of cereal. How much money does she spend?
3. (I can't think of one here I am so sorry q-q)
4. Sam has $20 to spend at the market. He buys 2 loafs of bread, and a carton of eggs, and a box of cereal. How much money does he left?