A shop keeper bought 26 apples from a fruit vendor for $37.70. How much did each apple cost?
Estimate it.
Draw a Picture to show your work.
Feedback: Do not just put the answer, you have to draw a picture or ELSE you wont have $1100,00 dollars from me if i received your credit card