19.9k views
2 votes
Christian book for research for $2 what is the unit price per racer

User Mathusalem
by
7.3k points

2 Answers

5 votes
I think it might be $2 dollors per race
User Rahs
by
8.8k points
4 votes
my best guess is $2 per racer
User Lynn Kim
by
6.7k points