64.7k views
1 vote
4 tons of bark cost $29,120.00. What is the price per pound?

User Dobbo
by
8.4k points

1 Answer

4 votes
4*2000

29120/8000=$3.64
User Lukas Pierce
by
7.3k points

No related questions found