Store A sells 11 bagels for $9.57. store B sells 4 bagels for $3.52. how do the unit rates compare?
A) the bagels at store A are $0.01 more expensive than the bagels at store B.
B) the bagels at store A are $0.01 less expensive than the bagels at store B.
C) the bagels at store A are $0.03 more expensive than the bagels at store B.
D) the bagels at store A are $0.03 less expensive than the bagels at store B.