148k views
3 votes
Julies buys 8.2 pounds of pears for $16

ABOUT how much do they cost per pound?

1 Answer

3 votes

Answer:

$1.95 or 2. According to your refrences.

Explanation:


User Imxitiz
by
7.6k points