Harvest times
2 bottles 2*64 = 128 ounces
1.98 / 128 = .0155 per ounce
Farm fresh
a gallon is 128 ounces
1.88/128 =.0149 per ounce
Farm fresh apple juice is a better buy
8.6m questions
11.3m answers