Answer:
$1.60
Explanation:
$4.80= 12 oranges
÷12 x = 1 orange
4.80÷12= .40
So 40 cents per orange
And there are 4 oranges.
4 oranges x 0.40= $1.60 for four oranges
5.8m questions
7.5m answers