127k views
5 votes
A 2-pack of marbles costs $0.19. what is the unit price, rounded to the nearest cent?

User MikeZ
by
5.1k points

1 Answer

6 votes

Answer:

$0.10 would be the answer

Explanation:


User Simurg
by
5.2k points