126k views
3 votes
What is the best deal ?? Please tell me step by step.

What is the best deal ?? Please tell me step by step.-example-1
User Margret
by
4.7k points

2 Answers

4 votes

Answer:

4 cans of Pepsi for 2.40

User Stephen Rodriguez
by
4.7k points
1 vote

Answer:

10 cans of Pepsi for $6.30

User I Like
by
4.6k points