155k views
1 vote
HELPPP ASAPP PLEASEE

HELPPP ASAPP PLEASEE-example-1
User Llasram
by
5.3k points

2 Answers

2 votes
one tube of pain =$6 check graph to make sure
User Paulo Pereira
by
4.1k points
5 votes

Answer:

1 tube of paint = $6

Explanation:

check the graph to verify the answer

User Hithere Paperbag
by
4.9k points